До відбудови України хочуть долучитися майже 1,7 тисячі польських компаній

До відбудови України хочуть долучитися майже 1,7 тисячі польських компаній

Укрінформ
Близько 1,7 тисячі польських компаній хоче взяти участь у відбудові України та відновленні експорту товарів та послуг до України.

Про це заявив представник Польської агенції інвестицій і торгівлі (PAIH) в Києві Кароль Кубіца, передає Укрінформ з посиланням на Wnp.pl.

“У червні 2022 року ми стали оператором проєкту співпраці з підготовки до відновлення експорту та післявоєнної відбудови України. Наразі на нього подали заявки майже 1,7 тисячі польських компаній”,- повідомив Кубіца.

Він додав, що третина цих компаній представляє будівельний сектор Польщі. Крім того, серед цих компаній є представники інформаційно-телекомунікаційної сфери, машинобудування, медичної та фармацевтичної галузей, а також аграрно-споживчого сектора.

Представник PAIH в Києві повідомив, що ці компанії зацікавлені як в експорті до України, так й інвестуванні і співпраці з українськими контрагентами.

За його словами, близько 60% з цих компаній представляють малий і середній бізнес.

Кубіца поінформував, що з серпня минулого року в кількох консультаціях і тренінгах щодо участі у відбудові і відновлення експорту в Україну взяли участь понад 1,5 тис. польських підприємців.

Читайте також: Укрзалізниця запускає два нові потяги до Польщі

Як повідомив представник PAIH, з 31 січня по 3 лютого у Познані триватимуть Міжнародна ярмарка будівництва та архітектури BUDMA і в її межах - Міжнародна конференція будівництва Польща-Україна. Це буде перша зустріч в Польщі, присвячена виключно проблематиці будівництва у контексті відбудови України. У цій дискусії візьмуть участь представники будівельної сфери з країн Західної Європи та Скандинавії.

Як повідомляв Укрінформ, у Польщі влітку було створено спеціальну урядову інтернет-платформу, на якій могли зареєструватися польські компанії, які хочуть брати участь у повоєнному відновленні України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-