Австрія продовжила тимчасовий захист для українських біженців до березня 2024 року

Австрія продовжила тимчасовий захист для українських біженців до березня 2024 року

Укрінформ
Федеральний уряд Австрії продовжив дію тимчасовий захист для вимушених переселенців з України та право легально перебувати на території республіки до 4 березня 2024 року.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, відповідну постанову було прийнято Радою міністрів Австрії у середу.

Документом внесено зміни до постанови федерального уряду Австрії від 11 березня цього року про тимчасове право на проживання для переміщених осіб з України.

"Тимчасове право на проживання діє до 4 березня 2024 року", - йдеться в ухваленому документі.

За даними МВС Австрії, на сьогодні у країні зареєстровано понад 90 тис. українців. Близько 56 тис. з них наразі перебувають на базовому забезпеченні.

Читайте також: Австрія допоможе Закарпаттю посилити енергетичну безпеку

Як вже повідомлялося, після початку російського військового вторгнення в Україну мільйони українців, переважно, жінки та діти, були вимушені шукати притулку в країнах ЄС. У відповідь на такий розвиток Євросоюз вперше у власній історії активував так звану директиву тимчасового захисту, яка надала українцям право легально знаходитися на території ЄС, отримувати базові соціальні послуги та мати право на працевлаштування.

Читайте також: Парламент Австрії назвав Голодомор «жахливим злочином»

Після того, як із наближенням зими російські загарбники почали цілеспрямовано знищувати енергетичну інфраструктуру України, прирікаючи мільйони людей на холод і темряву, ЄС почав зважати на додаткові заходи для відповіді на ймовірний новий потік біженців з України. На цей час значного зростання міграційних потоків з України в країни ЄС не відбувається, всупереч намірам та сподіванням кремля.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-