Завдяки проєкту «Моя війна» майже 19 мільйонів людей дізналися правду про події в Україні

Завдяки проєкту «Моя війна» майже 19 мільйонів людей дізналися правду про події в Україні

Укрінформ
Майже 19 мільйонів жителів 49 країн дізналися правду про події в Україні завдяки проєкту “Моя війна”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МКІП.

“Станом на 14 вересня на міжнародній платформі “Моя війна” опубліковано понад 3,5 тисячі історій про війну в Україні. Завдяки вбудованій можливості автоматичного перекладу на 74 мови розповіді українців прочитали майже 19 мільйонів людей із 49 країн світу”, - ідеться у повідомленні.

Міжнародний проєкт “Моя війна” – це живий щоденник реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, що вимушено опинились в епіцентрі подій.

Читайте також: На Донеччині росіяни зруйнували та пошкодили 316 закладів культури

“За 203 дні від початку російського вторгнення Україна не раз дивувала та надихала світ неординарними вольовими рішеннями та героїчною відважністю українців, які стали вимушеними свідками та учасниками жахливої війни, розв’язаної рф. Завдяки їхнім історіям та переживанням, події в Україні не залишили байдужим нікого у світі – про цинічні воєнні злочини рф тепер знають майже у кожному куточку планети”, – заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Як повідомляв Укрінформ, проєкт “Моя війна” був створений на початку березня МКІП спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією Totonis. На платформі, окрім реальних історій, є відео та фото, які наочно демонструють, що відбувається в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-