Стартувала платформа #Моя Війна для переконання міжнародних партнерів більше допомагати Україні

Стартувала платформа #Моя Війна для переконання міжнародних партнерів більше допомагати Україні

Укрінформ
Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія Totonis запустили міжнародну платформу #МояВійна (www.mywar.in.ua).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МКІП.

Зазначається, що з її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами і висловити свою підтримку Україні реальними діями.

«Наразі свідками війни вже стали мільйони українців. Кожна з їх історій — вкрай важлива і має бути задокументована. Бо та реальність, з якою зараз стикаються жителі України, є не тільки доказом агресії рф, а й доказом злочинів кремля проти людства та гуманності. Зараз ми знаходимося на передовій і захищаємо не тільки нашу країну, а й весь цивілізований світ, кожного громадянина демократичних країн. Ми повинні поділитись зі світом тим, що переживаємо та відчуваємо. Кожна історія українців має бути почута», – зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Повідомляється, що на платформу, крім історії, можна додати відео або фото підтвердження воєнних злочинів, які скоюють російські військові на території України.

«Усі кореспонденти проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди», - прокоментувала виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

Як зазначається, модерація відбуватиметься протягом усієї реалізації проєкту, щоб уникнути участі в ньому провокаторів, ботів, закликів, що виходять за рамки етичних норм.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-