Європа з Україною сьогодні і в майбутньому: Фон дер Ляєн привітала з Днем Незалежності

Європа з Україною сьогодні і в майбутньому: Фон дер Ляєн привітала з Днем Незалежності

Відео
Укрінформ
Завдяки самопожертві нинішнього покоління українців, яке веде мужню та самовіддану боротьбу із неприкритою агресією проти власної країни, українські діти зможуть зростати у справедливій та вільній Україні, яка буде відбудована за щирої допомоги Європи.

Про це сьогодні з нагоди Дня Незалежності України заявила Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн. Відеозвернення оприлюднене на мультимедійному порталі ЄС.

«Ви ведете боротьбу за те, щоб утримати власну суверенність, захистити свою свободу від неприкритої агресії. Ви мобілізували вашу оборону на всіх рівнях та надали все власній країні. Ми ніколи не зможемо зрівнятися з вами у самопожертві, яку ви здійснюєте кожного дня. Але ми можемо і ми будемо стояти на вашому боці», - заявила Президент Єврокомісії.

Читайте також: Ми і є незалежність - Зеленська привітала співвітчизників із Днем Незалежності України

Вона наголосила, що Європейський Союз був разом з народом України в цій боротьбі від самого початку, надаючи економічну, воєнну та гуманітарну підтримку.

«Ми підтримуємо ваших хоробрих солдатів на лінії фронту, ваших службовців та громадянське суспільство на «домашньому фронті». Ми вітаємо ваші родини, які шукають притулку в Європейському Союзу. Наші школи відкрили двері для більш ніж 3 мільйонів українських дітей. Тож вони зможуть продовжити навчання, та повернутися додому, коли ця війна закінчиться», - сказала Урсула фон дер Ляєн.

«Разом з вами ми відбудуємо ваші міста, - цегла за цеглою. І ми відновимо та засіємо ваші сади й поля, - зерно до зерна. Завдяки вашій самопожертві ваші діти будуть зростати в Україні, яка є справедливою та вільною. Ще треба багато зробити, але ми можемо це зробити разом. Європа з вами - сьогодні і на далеке майбутнє. Слава Україні!», - завершила своє звернення Президент Єврокомісії.

Читайте також: Столтенберг у привітанні українцям процитував вірш Шевченка

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, сьогодні ж Урсула фон дер Ляєн взяла участь у церемонії розгортання 30-ти метрового прапора України на Гран Пляц, центральній площі Брюсселя, що відбулася за участі численних представників української та міжнародної громади.

Як повідомлялося, сьогодні Україна відзначає 31-шу річницю проголошення Незалежності. Цього дня у країні скасовані масові заходи з міркувань безпеки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-