День Незалежності

02 серпня 2021


Українки з усього світу долучаються до флешмобу з нагоди ювілею Незалежності України

Об'єднання Українських жінок з різних країн долучилися до відеопроєкту-флешмобу Світової Федерації Українських Жіночих Організацій з нагоди 30 років відновлення Незалежності України.


На концерті до Дня Незалежності виступлять 35 виконавців та музичних гуртів

На концерті до Дня Незалежності виступатимуть 35 артистів та колективів, серед них Ніна Матвієнко, Софія Ротару, Тарас Петриненко, Тіна Кароль, Руслана, Вєрка Сердючка, Kyiv Symphony Orchestra, Національний академічний ансамбль ім. Вірського та інші.

01 серпня 2021


Президентське подружжя презентує заходи до 30-го Дня Незалежності України

У межах форуму «Україна 30» 2 серпня об 11.00 відбудеться презентація концепції святкування Дня Незалежності України, у якій візьмуть участь Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська.

30 липня 2021


Діаспора оприлюднила нові вітання у рамках проєкту до Дня Незалежності «Усе моє, все зветься Україна»

Українці з усього світу продовжують публікувати свої вітання у рамках проєкту «Усе моє, все зветься Україна», розпочатого Управлінням закордонного українства МЗС з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та до річниці прийняття Верховною Радою УРСР Декларації про Державний суверенітет України.

29 липня 2021

28 липня 2021


Діаспора долучилася до проєкту до Дня Незалежності «Усе моє, все зветься Україна»

Управління закордонного українства МЗС з нагоди 30-ї річниці Незалежності України розпочало новий проєкт «…Усе моє, все зветься Україна», у якому беруть участь закордонні українці з різних куточків світу.

27 липня 2021


У Китаї стартує художній конкурс-виставка до Дня Незалежності України

У китайському Ухані, яке є містом-побратимом Києва, стартує віртуальний ІІ Міжнародний конкурс-виставка художніх робіт «День Незалежності України», організована освітньою компанією Uni Education» за сприяння Посольства України в Китаї.

26 липня 2021

25 липня 2021

24 липня 2021


МКІП презентує покажчик «30 років Незалежності України: наукове осмислення»

У Національній історичній бібліотеці України до ювілейної річниці проголошення Незалежності України буде презентовано покажчик «30 років Незалежності України: наукове осмислення», де здійснено спробу концептуального аналізу історії творення української держави.

23 липня 2021


Реконструкцію «Кургану Єдності» на Хортиці закінчать до Дня Незалежності

Роботи з оновлення «Кургану Єдності», розташованого у Національному заповіднику «Хортиця» у Запоріжжі, завершать до Дня Незалежності України. Це об'єкт «Великої реставрації», що відбувається за програмою президента «Велике будівництво».

22 липня 2021


У Кіото відкриють куточок України

У японському місті Кіото в листопаді під час відзначення 50-ї річниці побратимства Кіото і Києва має відбутися відкриття куточка України, де висадять кілька каштанів і встановлять пам’ятний знак.

21 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-