День Незалежності

27 вересня 2021

24 вересня 2021


Організатори розкрили деталі підготовки «ДНК України» на День Незалежності

Організатори розглядали кілька варіантів перформансу про історію України на урочистостях до Дня Незалежності, перш ніж визначитися з остаточною версією: дівчинка проходить крізь історичні віхи до сьогодення.

21 вересня 2021

19 вересня 2021

15 вересня 2021

14 вересня 2021

13 вересня 2021

07 вересня 2021

05 вересня 2021


Онлайн-марафон до Дня Незалежності переглянули 3,5 мільйона людей у світі

Глядачами англомовного онлайн-марафону «Україна надихає», який Міністерство закордонних справ підготувало до 30-ї річниці Незалежності держави, стали 3,5 мільйона осіб в усіх куточках світу – від Австралії до Канади.

03 вересня 2021


В Угорщині пройшов концерт з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України

В угорському місті Сегед 2 вересня відбувся концерт гурту українських бандуристів (Львів) та групи «Корпорація друзів» (Ужгород) в рамках серії заходів Місяця української культури, присвячених 30-й річниці відновлення Незалежності України.

01 вересня 2021

30 серпня 2021


Генконсул у Кракові під час святкування Дня Незалежності привітав українську громаду міста Кєльце

Генконсул України у Кракові В’ячеслав Войнаровський під час святкування 30-ї річниці незалежності України у місті Кєльце Свєнтокшиського воєводства Польщі привітав представників місцевої української громади й делегації Вінниці, Тернополя і Кам’янця – Подільського, які прибули для участі у цій події.


У Польщі діаспора взяла участь у вшануванні Дня пам'яті захисників України

Голова Краківського кола Об’єднання українців Польщі Андрій Олійник, представники українських громадських організацій, учасники та волонтери АТО/ООС, а також працівники Генерального консульства України у Кракові з нагоди вшанування Дня пам'яті захисників України взяли участь у Богослужінні.

29 серпня 2021

27 серпня 2021


«Ніби реально ожив»: мати Кузьменка «Скрябіна» подякувала організаторам концерту

Мати загиблого в автокатастрофі Андрія Кузьменка, лідера гурту “Скрябін” Ольга Кузьменко подякувала творцям концерту до Дня Незалежності у Національному спортивному комплексі “Олімпійський”.

26 серпня 2021


Ексочільник СКУ Евген Чолій зробив заяву до Дня Незалежності України

Президент ГО «Україна 2050», ексочільник Світового конґресу українців Евген Чолій заявив, що проголошення своєї незалежності Україна підштовхнула всіх до нової геополітичної ери, спричинила крах СРСР і дозволила українському народу війти у коло вільних народів світу.


Урбаністичний фестиваль Parade-fest оголосив програму

Цьогорічний фокус освітньо-мистецького урбаністичного фестивалю про право на місто Parade-fest, який пройде у Харкові 9-11 вересня - критичне осмислення 30 років Незалежності України крізь призму мистецтва, освіти, урбаністики та правозахисних рухів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-