На спецрахунку для допомоги ЗСУ залишилося ₴180 мільйонів

На спецрахунку для допомоги ЗСУ залишилося ₴180 мільйонів

Укрінформ
Національний банк перерахував на потреби військових понад 17,3 млрд грн, залишок на спеціальному рахунку станом на 24 червня становить понад 180 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Станом на 24 червня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, перевищує 180 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Загалом Національний банк вже перерахував на потреби військових понад 17,3 млрд грн.

Усього з дня відкриття спецрахунка на нього було перераховано 17,5 млрд грн в еквіваленті. Зокрема понад 5,3 млрд грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари). Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).

Читайте також: Статус кандидата у члени ЄС: Нацбанк отримає додаткові зобов’язання

Станом на 24 червня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить більше 133 млн грн. Крім того, Міністерство соціальної політики України, що є отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на цей рахунок, вже перерахувало з нього понад 460 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф. Зокрема близько половини коштів надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США (USD) на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-