Міністр оборони Польщі: Наш південно-східний кордон має бути з Україною, а не росією

Міністр оборони Польщі: Наш південно-східний кордон має бути з Україною, а не росією

Укрінформ
Польща на південному сході хоче межувати з Україною, а не з росією. Відтак Київ має отримати від Заходу стільки військової допомоги, скільки це відповідає очікуванням України.

На цьому після зустрічі «Контактної групи з питань оборони України» у форматі «Рамштайн», яка відбулася в середу у Брюсселі, заявив керівник польського оборонного відомства Маріуш Блащак, передає Укрінформ із посиланням на Interia.pl.

«Йдеться про те, щоб скоординувати дії, аби підтримка України відповідала українським очікуванням, щоб вона мала сенс», - заявив Блащак.

Він підкреслив, що з польської точки зору незалежна Україна означає незалежну Польщу.

«Наша мета – щоб наш південно-східний кордон був з Україною, а не з росією. Ми всі усвідомлюємо: якщо росія окупує Україну, то вона не зупиниться, а йтиме далі, тому що мета Кремля – відбудувати імперію», - наголосив Блащак.

Блащак зауважив, що Польща належить до країн, які роблять найбільший внесок у підтримку України.

Він зазначив, що військова підтримка Києва має бути тривалою і безперервною. На його переконання, треба уникнути враження, що громадська думка у країнах Європи «змучилася війною».

«російська імперія загрожувала і продовжує загрожувати свободі європейських країн. Тому необхідно рішуче протидіяти цій агресії, звідти - тверда підтримка, конкретна, реальна допомога, яку ми надаємо Україні», - зауважив польський міністр.

Блащак також поінформував, що під час зустрічі він закликав збільшити військову допомогу для України. Особливо йдеться про країни, оборонний потенціал яких є значно вищим за реально надану допомогу Україні.

Читайте також: Резніков підбив підсумки зустрічі «Рамштайн-3»

Як інформувало агентство, за підсумками зустрічі у Брюсселі міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що до України буде поставлено більше озброєння: це 155-мм гармати, HIMARS, Harpoons та інші, вертольоти зі Словаччини, артилерія з Канади, Польщі та Нідерландів, РСЗВ від Німеччини.

Фото: Mateusz Marek /PAP

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-