Туризм - Останні новини

03 серпня 2021


У Чернігові стартує реставрація колишньої Поштової станції – там створять музей історії міста

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради 3 серпня уклало договір на реставрацію пам'ятки архітектури місцевого значення початку XIX ст. – будівлі колишньої Поштової станції, у якій заплановано створити сучасний музей історії Чернігова.


МКІП та Хмельницька ОДА підписали меморандум про розвиток Кам’янця-Подільського

Між Міністерством культури та інформаційної політики, Хмельницькою ОДА, Кам’янець-Подільською міською радою та депутатом Ігорем Марчуком у вівторок, 3 липня, підписано Меморандум про співпрацю щодо розвитку міста.

02 серпня 2021


Від парку до парку: на Чернігівщині створять туристичний велосипедний маршрут

У Парафіївській ОТГ Чернігівщини стартував проєкт зі створення туристичного велосипедного маршруту "Від парку до парку", який з’єднає популярні об’єкти культурної спадщини - Національний заповідник "Качанівка" та Тростянецький дендропарк.


На Львівщині провели ретро-фестиваль для порятунку палацу Бадені

На Львівщині в центрі Буська, біля родинного маєтку – палацу графа Казимира Фелікса Бадені, відбувся другий фестиваль у стилі ретро BadenіFest, спрямований на популяризацію для відновлення історичної будівлі поч. ХІХ ст.

01 серпня 2021


Словаччина відновила автобусні перевезення з Україною

Словаччина з 07.00 (за київським часом) 1 серпня відновлює пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску «Вишнє Нємецьке». На осіб, які прибуватимуть з України, поширюватимуться карантинні заходи, визначені урядом Словаччини.

31 липня 2021

30 липня 2021

29 липня 2021


У заповіднику «Давній Пліснеськ» відтворили автентичне житло слов’ян Х століття

У селі Підгірці, що у Золочівському районі, на території історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" збудували автентичне слов’янське житло Х ст., відтепер можна не лише відчути дух, але й побачити на власні очі побут давніх предків.


«Чеський спадок в Ужгороді»: 30 об'єктів увійдуть до нового туристичного маршруту

Представництво Чеського центру Києва в Ужгороді ініціювало проєкт «Чеський спадок в Ужгороді», метою якого є актуалізація чеської культурної спадщини як органічної частини сучасного міського ландшафту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}