Туризм - Останні новини

03 березня 2021

02 березня 2021


У Шаргороді проводять «рятівні» екскурсії до 432-річної синагоги

У місті Шаргород Вінницької області проводять екскурсії до місцевої синагоги, яку збудували 1589 року. Старовинний храм потребує масштабної реконструкції, тому місцеві жителі намагаються привернути до нього увагу та врятувати приміщення.


Нові туристичні маршрути Ужанською долиною матимуть аудіогіди

На Закарпатті втілюють проєкт «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів», який передбачає відкриття 10 нових туристичних маршрутів.


Жодна українська туркомпанія не зареєструвалася на Міжнародний ярмарок туристичних послуг – ДАРТ

Жодна українська туристична компанія поки що не зареєструвалася для участі в ХХІІІ Міжнародному ярмарку туристичних послуг "Відпочинок-2021", який відбудеться 23-25 квітня у Мінську.

01 березня 2021

28 лютого 2021

27 лютого 2021


У Стамбулі побудували один із найбільших у світі прибережних круїзних комплексів

Стамбул з квітня прийматиме лайнери у новозбудованому круїзному порту «Галатапорт», потенціал комплексу, збудованого за концепцією «місто в місті», 25 млн відвідувачів, 7 млн туристів і 1 млн пасажирів з круїзних лайнерів.

26 лютого 2021

25 лютого 2021


Укравтодор і Держтуризм домовилися з українським бізнесом спільно розвивати гірські курорти

Державне агентство розвитку туризму, Укравтодор та українські компанії «Буковель», «ОККО-Холдінг» та «Боржава Есет» підписали Меморандум про співпрацю щодо розвитку інфраструктури гірських курортів.


У Батурині можна буде потрапити в гості до козацької родини

На території Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" у Батурині на Чернігівщині в Міжнародний день музеїв, 18 травня, відкриється інтерактивний музей побуту козаків другої половини XIX століття.

24 лютого 2021


Проєкт нового корпусу музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття отримав пів мільйона гривень

Івано-Фраківська облрада виділила 500 тисяч гривень на розроблення проєкту будівництва ще одного корпусу Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

23 лютого 2021


Велошляхи, оглядова вежа і глемпи: на Львівщині ухвалили програму розвитку туризму

Облрада затвердила "Програму розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021-2025 роки". Цьогоріч на її реалізацію передбачено 3 млн грн з обласного бюджету і 48,7 млн грн – з додаткового фінансового ресурсу.


В Україні реалізують спеціальний проєкт із розвитку туризму в малих містах

Завершилося подання заявок від громад на участь у проєкті «Розробка методології маркування історичних атракцій в малих містах України. Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє».

22 лютого 2021

21 лютого 2021

20 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}