Заповідник «Чернігів стародавній» зафіксував рекордне число відвідувачів

Заповідник «Чернігів стародавній» зафіксував рекордне число відвідувачів

Укрінформ
Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній" у жовтні зафіксував рекордне в цьому році число відвідувачів – понад 40 тисяч.

Про це повідомляється на сайті заповідника, передає Укрінформ. 

"У жовтні музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" оглянуло 40 419 відвідувачів. Це рекордний показник у 2021 році", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зростання було поступовим: у липні об’єкти заповідника оглянули 21 064 відвідувачі, у серпні – понад 30 тис., у вересні 31 036. У жовтні "найврожайнішими" були чотири вихідні поспіль – з 14 по 17 число. Так, наприклад, Антонієві печери тоді відвідувало понад 1000 екскурсантів щодня – вони приїздили з усіх куточків України. Не менше поціновувачів старовини було і на Валу, в Борисоглібському соборі та Колегіумі. Туристичному буму, переконані в заповіднику, сприяли також тепла осінь та осіннє різнобарв’я чернігівських парків і природи загалом.

Читайте також: На Тернопільщині до кінця року відреставрують Збаразький замок

Із 30 жовтня Чернігівщина перебуває у "червоній" зоні епідемічної безпеки, що пов’язано з поширенням коронавірусної інфекції. Проте, як зазначають у заповіднику, його музейні об’єкти приймають відвідувачів з дотриманням карантинних обмежень.

Як повідомляв Укрінформ, у липні "Чернігів стародавній" заявляв про рекордне число екскурсій для цього літнього місяця.  

Національний заповідник "Чернігів стародавній" (м. Чернігів) – один із головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України. До його складу входять 29 унікальних пам´яток архітектури та історії, шість із яких збудовані в домонгольський період і, за висновками фахівців, є одними із найдавніших у Східній Європі. Частина об’єктів заповідника – діючі храми та монастирі (Спасо-Преображенський собор, П’ятницька церква, Троїцький собор, Свято-Успенський Єлецький монастир), інша частина (Борисоглібський собор, Колегіум, Антонієві печери) – музеї.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-