У Матеївецькій ОТГ розвиватимуть лікувально-оздоровчий туризм

У Матеївецькій ОТГ розвиватимуть лікувально-оздоровчий туризм

Укрінформ
У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, розпочали реалізацію проєкту з розвитку лікувально-оздоровчого туризму.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

ОТГ виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», на цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

За його словами, в сільській раді ОТГ провели семінар, під час якого здійснили діагностику туристичних ресурсів території.

«У межах семінару змогли більш детально ознайомитися з локаціями, котрі ляжуть на карту проєкту. Деякі з них відвідали. Зокрема, лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка», джерело Джуркут, а також цех з виробництва кахелю. Загалом на цю карту буде нанесено 94 об’єкти господарювання. Це – пасіки, овечі ферми, хлібопекарні, сироварні тощо», – сказав Мельничук.

Читайте також: Мандруємо Україною: води, солі та легенди Галичини

Експерт наголосив, що в межах ініціативи незабаром створять мережу туристичних зелених шляхів протяжністю 40 кілометрів.

«Передбачено створення колірної системи навігації: інформаційні стенди, таблички, туристичні знаки. Всі вони будуть єдиної дизайнерської концепції, а для здійснення цієї діяльності необхідно всього два місяці. Все це здійснюється для покращення доступності до туристичних об’єктів», – розповів Мельничук.

Заступник голови Матеївецької громади Любомир Веселовський висловив переконання, що реалізація ініціативи зможе посилити економічний розвиток у громаді.

«Село Запруття має високий потенціал для розвитку туризму. Сподіваємось, що синхронізована діяльність всіх об’єктів господарювання дасть імпульс до соціально-економічного розвитку ОТГ», – сказав посадовець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-