Пленер на копрі й зона відчуження: Кривий Ріг кличе на Industrial Fest

Пленер на копрі й зона відчуження: Кривий Ріг кличе на Industrial Fest

Укрінформ
У Кривому Розі на Дніпропетровщині 14 вересня відбудеться фестиваль Industrial Fest 2019, якому передуватиме тиждень промислової культури з різноманітними екскурсіями й пленером на копрі шахти.

Про це йдеться в пресрелізі КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", який є у розпорядженні Укрінформу.

"Третій рік поспіль у Кривому Розі проходитиме фестиваль Industrial Fest 2019. Заходи під гаслом "Свято промислових кольорів" розпочнуться 14 вересня о 15:00 в парку "Шахтарський", що у Покровському районі міста (44-й квартал). Особливою родзинкою цьогорічного заходу стане проведення тижня промислової культури Industrial Week, що триватиме 9-15 вересня", - йдеться в повідомленні.

У дні проведення Industrial Week гості, зокрема, матимуть змогу побувати на масовому вибуху на кар'єрі, в навчальній шахті, відвідати депо криворізького трамваю, музей гірничої техніки просто неба, стати учасниками вечірніх екскурсій з підйомами на Петровський і Бурщицький відвали, а також опинитися в криворізькій зоні відчуження з провальними вирвами.

До того ж на копрі шахти "Ювілейна" в понеділок, 9 вересня, стартує художній пленер "Індустріальна палітра". Писатимуть пейзажі з висоти місцевої "Ейфелевої вежі" місцеві художники. Виставку їхній робіт можна буде побачити 14 вересня в межах роботи арт-кварталу Industrial Fest 2019.

Крім мистецького, на фестивалі діятимуть індустріальний, науковий, дитячий квартали. В парку "Шахтарський" організатори обіцяють представити масштабну виставку гірничо-видобувної техніки, влаштувати майстер-класи з креативної хімії та зварювання металу. Для малечі проведуть "Індустріальні перегони" радіокерованими машинками, туристичні вікторини, змагання з армрестлінгу.

Читайте також: Тернопільщина готується до "вишиваного" та "смачного" фестивалів

Для найбільш активних відвідувачів відчинить двері мотузковий парк, а виставка ковальських виробів продемонструє, що можна виготовити з криворізької залізорудної сировини. Передбачена й музична програма за участю популярних українських і криворізьких музикантів.

Фахівці ж КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" на фестивалі представлять віртуальні екскурсії містом за допомогою сучасних окулярів VR-360.

Крім того, в межах тижня промислової культури 13-14 вересня в місті відбудеться Міжнародний туристичний форум "Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму", на який запрошені відомі експерти в галузі туризму й представники міст-партнерів Кривого Рогу з України та закордону. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-