У Запоріжжі створили туристичну карту європейського зразка

У Запоріжжі створили туристичну карту європейського зразка

Укрінформ
У Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя презентували нову туристичну карту міста з позначенням найбільш привабливих об'єктів і маршрутів.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради. 

"Ми презентуємо перший варіант карти Запоріжжя. Далі будемо її вдосконалювати разом з туристичним активом. Тут не всі наші дестинації, які потрібно відвідати, але ми намагались позначити основні туристичні місця на цій карті. Вона розроблена за традицією туристичних карт найбільших європейських міст, я впевнена, що вона має бути надрукована масовим тиражем і розповсюджена повсюди", – зазначила начальник управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Симонова.

За словами чиновниці, на карті позначені музеї, об’єкти історичної спадщини та культури, місця відпочинку, храми, а також основні туристичні локації о. Хортиця.

Читайте також: Запоріжжя розповіло про туристичні цікавинки цього року

Карту розробили фахівці управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради спільно з представниками туристичного активу міста.

У міськраді переконані, що новий путівник містом допоможе зробити подорож Запоріжжям більш змістовною та цікавою.

Зараз триває розроблення нової, більш детальної версії туристичної карти та її англомовного варіанту. Спеціалісти управління туризму готові до співробітництва з представниками туристичного активу та чекають на професійні пропозиції щодо нової версії туристичної карти та її друку.

Фото: zp.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-