У Тернополі стартує туристичний форум

У Тернополі стартує туристичний форум

Фото
Укрінформ
Туроператори, керівники туристичних агенцій, туристично-інформаційних центрів, готельних господарств прибули з різних областей України до Тернополя для участі у Другому туристичному форумі.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні упродовж дня триватимуть дискусії, діалоги представників владних структур, бізнесу та туроператорів задля того, щоб обговорити можливі точки дотику у промоції туристичної привабливості того чи іншого регіону, Тернополя, зокрема. Завтра учасники форму відвідають Зарваницький духовний центр, побувають з екскурсією у Бучачі, де триває реставрація міської ратуші із скульптурами Іоана Пінзеля, всесвітньовідомого скульптора XVIII століття», - сказав один із організаторів форуму, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Другий туристичний форум відкрився в Тернополі / Фото: Снітовський Олег, Укрінформ

Читайте також: Унікальні печери Тернопільщини можуть потрапити до спадщини ЮНЕСКО

За його словами, серед питань, які розглядатимуть учасники форуму, — проблеми подієвого туризму, практика запровадження єдиного туристичного квитка на прикладі Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, розвиток спортивного туризму, туристичної інфраструктури та нових технологій у ній, світова практика у туристичному маркуванні привабливих для туристів місць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-