Іноземні круїзні лайнери повертаються до Одеси

Іноземні круїзні лайнери повертаються до Одеси

Укрінформ
Дві іноземні туристичні компанії підтвердили заявки на те, що їхні судна відвідають Одеський порт 2019 року.

Про це поінформував начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук, повідомляється на сайті порту.

Так, 10 травня круїзну навігацію в порту відкриє лайнер Aegean Odyssey (довжина якого становить 145 м, пасажиромісткість – 380 осіб, прапор – Мальта). Майже через півроку, 30 жовтня, приморське місто України відвідає теплохід Amera (довжина – 205 м, пасажиромісткість – 800 осіб, прапор – Багами). Зазначеними судами оперують грецька компанія Aegean Experience Maritime Co Ltd і німецька Phoenix Reisen.

"Всесвітньо відомі туристичні оператори "Фенікс Райзен", "Азамара", "Кристал Крузес" й інші знову включають Одесу в маршрути своїх круїзів із заходом в Чорне море. Крім "перших ластівок" в цьому сезоні у нас вже дев'ять заявок на судозаходи в 2020 році, три – на 2021 рік і одна – на 2022-й", – констатував Ткачук.

Читайте також: В Одесі на Ланжеронівській постав новий арт-об'єкт — Марго зі смартфоном і кошеням

За його словами, активізації на туристичному напрямку сприяла діяльність судноплавних компаній, які в минулому сезоні організували для іноземних туристів серію дніпровських круїзів між Києвом й Одесою.

Раніше повідомлялося, що в Одеському порту порівняли кількість заходів круїзних лайнерів до і після анексії Криму. Так, в 2013 році було зафіксовано 106 суднозаходів, в 2014 році – 28, за підсумками ж 2018 року в Одеському порту не було зафіксовано жодного заходу круїзних лайнерів під іноземним прапором.

Фото: korabli.eu

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-