На Житомирщині з’явився другий промаркований туристичний маршрут

На Житомирщині з’явився другий промаркований туристичний маршрут

Укрінформ
У Житомирській області для туристів промаркували другий маршрут, який пройде Тетерівською об’єднаною територіальною громадою.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу повідомив в.о. директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

«Мапу і таблички, якими промаркують туристичний маршрут, ми передамо у Тетерівську ОТГ. Таблички виготовлені за кошти обласної державної адміністрації, а встановлюватимуть їх за рахунок громади. Вони двомовні, тобто українською та англійською, вкриті захисним склом, а на самому маршруті є 11 локацій, які можуть відвідати туристи», - повідомив Кравчук.

Мандруючи територією Тетерівської ОТГ, що розпочинається одразу за Житомиром, туристам запропонують цікаві місця, серед яких водоспад Вчелька, садиба родини Терещенків, дуб-патріарх, скеледром, Буцький каньйон та інші.

За словами Кравчука, інформація про заклади харчування та місця, де можна зупинитися на відпочинок, буде розміщена на сайті турінфоцентру, що запрацює найближчими днями. Крім того, для туристів готують інформаційні буклети, де також будуть адреси багатьох закладів.

Читайте також: Туристичний маршрут до легендарного Камінного села промаркували

Перший туристичний маршрут на Житомирщині промаркували до Державного геологічного заказника «Камінне село».

Крім того, в області готуються промаркувати і третій маршрут – шляхом Оноре де Бальзака. Він пройде через Житомир, Бердичів, де вінчався письменник з Евеліною Ганською, і Верхівню, адже там функціонує присвячений йому літературно-меморіальний музей.

Фото: News DKS

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-