Охочі можуть

Охочі можуть "пройтися" згорілим бразильським музеєм

Укрінформ
Google запустив віртуальний тур колекціями Національного музею Бразилії, які були знищені пожежею у вересні 2018 року.

Як пише Bird in Flight, у 2016 році інтернет-платформа Google Arts & Culture почала співпрацювати з Національним музеєм Бразилії в Ріо-де-Жанейро, щоб хто завгодно в будь-якій точці світу міг побачити стародавні артефакти, які там зберігалися. Відтепер відвідати музей можна віртуально за допомогою зображень Street View.

Читайте також: У музеї Бразилії після пожежі знайшли вцілілим череп віком 11 тисяч років

"Досягнення в галузі технологій, як-от знімки з високою роздільною здатністю, фотограмметрія, лазерне 3D-сканування, віртуальна і доповнена реальність, не лише впровадили нові форми мистецтва, а й допомогли нам зберегти вагому світову спадщину. Зображення не замінять втраченого, але вони дадуть змогу нам його запам'ятати", - говорить керівник програми Шанс Кугенур.

Заснований королем Португалії Жуаном II 1818 року Національний музей Бразилії згорів у вересні 2018-го. Тут розміщувалося близько 20 мільйонів цінних експонатів, зокрема найдавніший скелет, знайдений в Південній Америці, кістки динозаврів, єгипетські та індіанські артефакти. За інформацією бразильського каналу Globo, значна частину колекції музею знищено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-