У Кам'янці реконструктори відтворять унікальну подію

У Кам'янці реконструктори відтворять унікальну подію

651
Ukrinform
У Кам’янці-Подільському в травні 2019 року планують провести новий фестиваль історичної реконструкції "Тріумфальна арка", в межах якого відтворять перший в Україні політ на повітряній кулі.

Про це заявив директор Кам’янець-Подільського державного музею-заповідника Олександр Заремба, повідомляє Zruchno.Travel

"Тріумфальна арка" – це абсолютно новий проект, в якому будуть поєднуватися два улюблені формати заходів жителів і гостей Кам’янця-Подільського – це повітроплавання і історична реконструкція. "Тріумфальна арка" запланований на травень 2019 року. У цей день ми відзначатимемо ювілей – 325 років від дня першого польоту на повітряній кулі в Кам’янці-Подільському. Власне, це був і перший політ у всій Україні. Ми проведемо реконструкцію першого польоту на повітряній кулі. Цим займатиметься Федерація повітроплавання, а перед нами (музеєм-заповідником – ред.) і командою реконструкторів стоїть завдання створити "масовку" і антураж XVIII століття", – пояснив Заремба.

За його словами, в Україні ще ніколи не відтворювалися події цієї епохи й українських реконструкторів, які можуть впоратися з цим завданням, можна перерахувати на пальцях. Тому для реалізації проекту запросять реконструкторів з інших країн.

Читайте також: Кам’янець-Подільський визначився з новою туристичною концепцією

"У нас є друзі-реконструктори з інших країн, які вже погодилися взяти участь в нашому проекті. Цей фестиваль не буде одноразовим, і Україна отримає ще один фестиваль історичної реконструкції, в рамках якого будуть відтворюватися яскраві події цієї епохи. Для Кам’янця-Подільського XVIII століття дуже важливий історичний період. Це не тільки через повітроплавання, а й пишне свято, присвячене візиту польського короля Станіслава Августа, до приїзду якого була побудована знаменита Тріумфальна арка", – додав Заремба.

Згідно з попереднім планом заходів Кам’янця-Подільського на 2019 рік, фестиваль "Тріумфальна арка" проходитиме з 17 по 19 травня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-