У Карпатах закрили туристичну стежку

У Карпатах закрили туристичну стежку "Босими ногами"

Укрінформ
У місті Яремче, що на Івано-Франківщині, через дощі закрили для туристів стежку "Босими ногами", якою в літній період проходили до сотні туристів щодня.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив керівник туристичного комплексу "Ведмежа гора" Вадим Гельо.

"Стежка "Босими ногами" - це наш спільний проект з Карпатським НПП. У літній сезон цю стежку проходили до сотні туристів щодня. 10 вересня через дощі ми її закрили. Оскільки ця атракція є літньою, то відкриємо її вже 1 травня", - зазначив Гельо.

Відомо, що стежка "Босими ногами" має протяжність 800 м. Вона створена з різних природних матеріалів: піску, гравію, моху, шишок, коріння дерев, тирси, глини та іншого для того, аби туристи змогли зняти втому, загартувати свій організм та підвищити його тонус. Туристична атракція діє з 2016 року.

Читайте також: На Прикарпатті цьогоріч побували майже 1,5 мільйона туристів

Наразі, каже Гельо, його підприємство долучилося до створення стежки, яка з’єднує лісництво та Карпатський НПП. Для туристів цей перехід буде цікавий в усі пори року, бо це - найвища точка Карпат - 600 м над рівнем моря, - де росте чисте насадження грабу.

"Грабовий спуск – це унікальне місце, яке відкриває чудові краєвиди Карпат. На зимівлю сюди прилітають навіть вухаті сови", - зауважив він.

Довідково. Граб – дерево родини березових,  дещо сприйнятливий до хвороб листя, але в цілому є невибагливим і витривалим деревом. Тіньовитривала рослина, яка квітне у березні-квітні. Плоди достигають у вересні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-