Качанівка влаштує свято муз

Качанівка влаштує свято муз

Укрінформ
У Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" на Чернігівщині в неділю, 9 вересня, відбудеться XII літературно-мистецьке свято "Качанівські музи".

Про це йдеться на сторінці заповідника в Facebook

"Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" запрошує на літературно-мистецьке свято, яке відбудеться 9 вересня о 12 годині", – повідомляється на розміщеній афіші.

У програмі заходу – концерти відомих виконавців та колективів Чернігівщини, мистецькі вітальні, виставка-продаж виробів народних майстрів. Свої роботи в Качанівку привезуть також художники.

Читайте також: На Закарпатті можна буде потрапити у світ без меж

Свято "Качанівські музи" проводиться в заповіднику щорічно восени і збирає багато гостей. Люди їдуть туди з Києва, Сум, Чернігова, інших населених пунктів, щоб насолодитися красою мальовничої природи цього унікального місця, зустрітися з друзями, придбати щось на пам’ять і просто гарно й культурно відпочити.

Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" – садиба в селі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області на берегах річки Смош. Він був створений 1981 року на основі палацового ансамблю та парку дворянської садиби, заснованої в 1770-х роках. На сьогодні вона – єдина в Україні, що збереглася в комплексі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-