Туристи влітку принесли Закарпаттю майже 1 мільйон гривень

Туристи влітку принесли Закарпаттю майже 1 мільйон гривень

Укрінформ
Упродовж трьох місяців літа 2018 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 900 тис. грн туристичного збору. Лідером з його сплати від початку року став Берегівський район.

Про це повідомляють у прес-службі ДФС у Закарпатській області.

"Протягом восьми місяців 2018 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 2,5 млн грн туристичного збору. Ця сума збільшилась на 1,2 млн грн, як порівняти з відповідним періодом минулого року. Відтак протягом трьох місяців цьогорічного літа надходження туристичного збору до місцевих скарбниць склало 900 тис. грн.", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в розрізі районів краю лідером у наповненні місцевих бюджетів вказаним збором з початку року є Берегівський район (зокрема, м. Берегово) – майже 552 тис. грн. За ним ідуть Ужгородський район (зокрема, м. Ужгород та м. Чоп) – понад 520 тис. грн; Свалявський район – понад 473 тис. грн; Міжгірський район – більше 168 тис. грн та Воловецький район – понад 131 тис. грн.

Читайте також: На Івано-Франківщині з туристів зібрали майже 3 мільйони гривень

Також у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області наголосили, що Закарпаття має великий туристичний потенціал і є привабливим регіоном для інвесторів. Фіскали підкреслили на тому, що вкрай важливо, щоб кошти, які вже надійшли й будуть надходити, місцеві ради використовували для розвитку як окремих населених пунктів, так і області загалом. Адже розвинута інфраструктура та різноманітні атракції не лише збільшуватимуть потік туристів, але й сприятимуть збагаченню бюджетів місцевих громад.

Податківці нагадали, що законодавством чітко визначене коло платників туристичного збору. Це громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-