На березі Іссик-Куля відбулася церемонія відкриття Всесвітніх ігор кочівників

На березі Іссик-Куля відбулася церемонія відкриття Всесвітніх ігор кочівників

Фото, відео
Укрінформ
Грандіозне за своїми масштабами і спецефектами й унікальне за своїм етнокультурним тематичним наповненням театральне шоу з нагоди офіційного відкриття ІІІ Всесвітніх ігор кочівників відбулося на центральному іподромі міста Чолпон-Ата на березі гірського озера Іссик-Куль у Киргизстані.

Більш як півтори тисячі артистів, сотні породистих коней, захоплююче лазерне шоу, демонстрація історичних традицій кочових народів і парад учасників Всесвітніх Ігор, серед яких і делегація України, - такою постала перед глядачами офіційна частина відкриття ВІК-2018, повідомляє кореспондент Укрінформу з місця події.

Театральне шоу під назвою "Дерево життя", яким змогли насолодитися більш як 10 тисяч глядачів, було представлено таким чином, щоб розповісти про філософію кочівників, їхні історії, традиції і такі факти в розвитку кочової цивілізації, як винахід заліза, приручення коней і перші подорожі кочових племен.

Всесвітні ігри кочовиків 2018 відкриття / Фото: Анна Войтенко

Організатори дійства використали у постановці захоплюючого шоу новітні технології і показали глядачам 9 епізодів із 70 картинами життя кочівників.

Читайте також: Коні, лук, і полювання: у Киргизстані стартують Всесвітні ігри кочівників

Театралізоване дійство мало на меті пов'язати ідею всесвітнього кочів’я з унікальною спадщиною киргизів — великим епосом "Манас" і творчістю письменника Чингіза Айтматова. Саме тому сцена для проведення церемонії відкриття ВІК-2018, яка була неповторною картиною природи Киргизстану — озеро Іссик-Куль, найкрасивіші гори і вранішнє сонце над ними, постійно змінювалася і демонструвала картини різних епох життя кочівників у цілому і Киргизстану зокрема.

Театральне шоу з нагоди відкриття ВІК-2018 супроводжувалося традиційною киргизькою музикою, танцями, піснями кочових племен і виконанням унікальних етнокомпозицій на традиційних киргизьких інструментах.

У виставі були задіяні артисти цирку, театру драми, балету, каскадери і музиканти. Таким чином, іподром перетворився на сценічний майданчик, де глядачі змогли відчути себе як у театрі.

Завершилася церемонія відкриття парадом учасників Всесвітніх ігор кочівників і представників творчих колективів. Цього року в Іграх беруть участь більш як 3 тисячі спортсменів з майже 80 країн світу. Всього буде розіграно 594 медалі (174 золотих, 173 срібних і 247 бронзових медалей). Загальний призовий фонд III Всесвітніх ігор кочівників затверджено у сумі 28 млн сомів (близько 400 тисяч доларів - ред.).

Характерно, що цього року на Іграх кочівників виступатимуть і спортсмени з України. Українська делегація взяла участь в офіційній частині відкриття ВІК-2018. Вони змагатимуться, зокрема, в таких видах спорту, як самбо, армреслінг і стрільба з традиційного лука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-