Мексика відправить туристів до світу майя на поїзді

Мексика відправить туристів до світу майя на поїзді

Укрінформ
Мексиканська влада має намір запустити "Поїзд майя", який повинен привабити туристів до південно-східного регіону країни.

За словами обраного президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, сучасна туристична залізниця завдовжки 1500 кілометрів проляже штатами Табаско, Чіапас, Кампече, Юкатан і Кінтана-Роо, на території яких колись існувала стародавня цивілізація, повідомляє Al Dia News.

Два маршрути - вздовж східного й західного узбережь півострова Юкатан - з'єднають популярний мексиканський курорт Канкун і майянське місто Паленке.

Крім майянських руїн Чичен-Іци, Калакмула й Тулума, поїзд зупинятиметься в таких туристичних місцях, як Кампече, Меріда, Ісамаль і Вальядолід, який впродовж десятиліть слугував точкою входу до світу майя.

Читайте також: В Мексиці встановили пам’ятник українцю, який розшифрував писемність майя

Передбачається, що будівництво залізниці розпочнеться 2019 року. Вартість проекту оцінюється в щонайменше 120 млрд песо (6,2 млрд доларів). Усі роботи має бути завершено за чотири роки.

За словами Лопеса Обрадора, проект дасть змогу привабити туристів до одного з найбільш слаборозвинених в економічному плані регіонів країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-