Рівненщина влаштує креативний фестиваль серед корабельних сосен

Рівненщина влаштує креативний фестиваль серед корабельних сосен

Укрінформ
Другий етнофестиваль #ЛастівкаFEST у лісовій гущавині серед височезних корабельних сосен готують у Смизі, що в Рівненській області.

Про це повідомляє портал "ЧаРівне".

"Креативний етнофестиваль #ЛастівкаFEST поєднає у собі 5 серпня  велич корабельних сосен, мікс Бібліотечного простору, унікальної виставки лакових картин Наталії Бороденко, яка увійшла в топ-5 найкреативніших художників України, Майстерню талановитих людей, Літературну толоку, український фольклор у сучасній обробці, родинне спілкування жителів з різних населених пунктів Смизької селищної ради", – йдеться в повідомленні.

Мета заходу – пошук і підтримка нових талантів, збереження та промоція локальної культурної спадщини, зокрема фольклору.

Читайте також: Рівненщина може похвалитися наймістичнішим місцем України

У межах фестивалю відбудеться панельна дискусія "Креативні культурні індустрії у малих громадах як сучасний сегмент стратегічного розвитку та створення позитивного іміджу краю". В ній візьмуть участь спеціалісти та начальники відділів, що відповідають за розвиток культури, голови громад Рівненщини, директори центрів культури та дозвілля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-