Житомирщина зробить ставку на сім напрямків туризму

Житомирщина зробить ставку на сім напрямків туризму

773
Укрінформ
На Житомирщині планують розвивати 7 конкурентних напрямків туризму і за 8 років збільшити вдесятеро кількість туристів.

Про це розповів директор Житомирського обласного туристично-інформаційного центру Василь Кравчук, повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 

"Ми виділили 7 конкурентних напрямів туризму на Житомирщині, які будемо розвивати. Це автентичний, культурний, релігійний, спортивний, фестивальний, медичний та mice туризм (діловий туризм – ред.). Коли говоримо про автентичний напрямок, то це, в першу чергу, екотуризм. До спортивного можна віднести й велотуризм, і стрибки з канату на мосту, і скелелазіння у Денишах. Ми плануємо зробити екстрим-тур з рафтингом, греблею, байдарками і скелелазінням, і турист зможе сам обирати, чим він хоче зайнятись. Робимо велику ставку на медичний туризм, адже медичні заклади нашої області – одні з кращих в Україні", - поінформував Кравчук.

Читайте також: На Житомирщині створять маршрут древлянськими містами

За його словами, щороку в область приїжджає в середньому 50 тисяч туристів. У найближчі 10 років цю цифру планують збільшити до 500 тисяч. Зростанню інтересу до Житомирщини мають сприяти розвиток туристичних маршрутів й інфраструктури, а також масштабна рекламна кампанія.

Зазначено, що до кінця року в області відбудеться до 20 фестивалів та культурних подій. У планах туристично-інформаційного центру – один потужний міжнародний фестиваль щомісяця, а також масові культурні заходи в новому форматі та стилі.

Фото: aktur.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-