На Закарпатті проведуть рекордну кількість вільних екскурсій

На Закарпатті проведуть рекордну кількість вільних екскурсій

942
Укрінформ
У неділю, 22 липня, охочі зможуть відвідати "Вільні екскурсії Закарпаття" в одному з 10 міст, яке їх цікавитиме найбільше.

Про це повідомив експерт з туризму Федір Шандор на офіційній сторінці події в Facebook.

"Запрошуємо на знамениті безкоштовні "Вільні екскурсії Закарпаття" у неділю, 22 липня, початок о 14.00", - йдеться в дописі.

Читайте також: На Закарпатті зросла кількість іноземних туристів

Як інформують організатори, в Ужгороді екскурсію "Ужгород древній" проведе Володимир Мойжес (зустріч біля Миколайчика), в Мукачеві –  "Мукачево на зламі тисячоліть" – Олександр Шершун (зустріч біля гусочки "ратуша"),  в Сваляві – "Свалява єврейська" - Павло Худіш (зустріч біля дуба), в Хусті – "Хуст моє місто" – Сергій Прокоп (зустріч біля фонтану), в Виноградові – "Виноградово єврейське" – Валентина Горнецкі (зустріч біля фонтану), в Перечині – "Перечин гастрономічний" - Павло Кашшай (зустріч біля Фекете), в Воловці запланована  екскурсія на "Лінію Арпада" В. Грабівниця (зустріч біля входу), в Міжгір'ї – "Міжгір'я традиційне" (зустріч біля дуба), в Іршаві "КіноІршава" – Михайло Штефаньо (зустріч біля сонячного годинника), в Берегові –  "Берегово виноробне" – (зустріч біля головного входу виноробного підприємства "Чізай").

Крім того, вперше буде проведено екскурсію в смт Великий Березний під назвою "Березний традиційний". Екскурсовод  - Федір Шандор (зустріч на площі біля райадміністрації). 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-