Омелян стверджує, що стан українських літаків - задовільний

Омелян стверджує, що стан українських літаків - задовільний

790
Укрінформ
Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що попри затримки та скасування рейсів, які виникають останнім часом, технічний стан літаків українських авіакомпаній - задовільний, щодо перевірки повітряних суден виконуються всі вимоги.

Про це він сказав Укрінформу, перебуваючи в Страсбурзі, де він брав участь в 36-й сесії Європейської конференції цивільної авіації.

«Щодо технічного стану літаків, то тут стопроцентна гарантія, що все було в порядку. В Україні, на щастя, діє кримінальна відповідальність і державних органів влади, й інспекторів, які перевіряють технічний стан кожного літака», - зазначив міністр.

Ба більше, за його словами, будь-який літак української авіакомпанії може бути перевірений в будь-якому аеропорті світу, куди він прилітає, вилетівши з України. 

«Якщо буде знайдено, що попередня перевірка була проведена з порушеннями, то, відповідно, це відіб’ється на іміджі України. З цими речами ніхто не жартує», - додав Омелян.

За його словами, технічно літаки - справні, бо вони допускаються до рейсів лише після того, як усунуті всі недоліки. 

«Є фактори того, що під час виконання рейсів може попасти птах в турбіну літака, такі випадки були нещодавно в низці компаній. Можуть бути поломки, пов’язані з віком літака. Це одразу веде до зсуву графіку та відповідних збоїв. В будь-якому випадку щодо технічного стану, то у нас не виникає побоювань», - запевнив очільник Міністерства інфраструктури.

Наразі він вбачає проблемні питання в іншому. «Є проблема з салонами, є проблеми загалом з підходами авіакомпанії до своїх бізнес-планів щодо збільшення авіаційного флоту», - вказав Омелян.

Читайте також: Аварійна посадка у Борисполі: в двигун літака потрапив птах

Як відомо, після скандальної ситуації, яка склалася через значну затримку рейсів з Тунісу та інших курортів, міністр інфраструктури 3 липня провів нараду з представниками українських туроператорів та авіакомпаній. Попри це 10 липня в міжнародному аеропорту "Київ" ім.Сікорського (Жуляни) знову затримуються рейси, зокрема до Єгипту. 

Як повідомляв Укрінформ, вранці 11 липня рейс авіакомпанії Anda Air з аеропорту "Київ" (Жуляни) в Анталію здійснив вимушену посадку в аеропорту "Бориспіль" через потрапляння птаха у двигун літака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-