На середньовічному весіллі штурмуватимуть замок

На середньовічному весіллі штурмуватимуть замок "Паланок"

Укрінформ
Цими вихідними, 16-17 червня, в Мукачеві проведуть історичну реконструкцію весілля княгині Ілони Зріні, володарки замку "Паланок", та повстанця Імре Текелі.

Про це повідомляє прес-служба Мукачівської міської ради. 

"Цього року історична реконструкція весілля в замку "Паланок" триватиме два дні: 16 червня (субота) – церемонія вінчання, весілля, постріли з гармат, бої лицарів, середньовічні танці і музика, середньовічна кухня, ремісниче містечко тощо. 17 червня (неділя) – відтворення одного з штурмів замку Паланок", – йдеться в публікації.

Як описується в історичних джерелах, на весіллі 39-річної Зріні та 25-річного Текелі, що відбулося в "Паланку" 15 червня 1682 року й тривало вісім днів, гості з'їли 10 вгодованих биків, 36 телят, 20 свиней, 80 овець, 4 оленів, 10 косуль, 6 диких кабанів, 2 лані, 8 центнерів риби, 50 центнерів меду і цукру. Випили 130 бочок червоного і 150 бочок білого вина, 40 бочок пива і 25 малих бочок польської горілки.

Читайте також: Замок "Паланок" засяяв по-новому

Цьогоріч події виповниться 336 років. Урочистості влаштують відповідно до стародавнього обряду, а страви приготують за оригінальними рецептами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-