SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Молдові відкрився власний "Діснейленд" - 02.06.2018 03:52 — Новини Укрінформ
В Молдові відкрився власний "Діснейленд"

В Молдові відкрився власний "Діснейленд"

Фото
1612
Ukrinform
Десятки тисяч дітей разом зі своїми батьками взяли участь у відкритті найбільшого в Молдові парку розваг для дітей «OrheiLand» в місті Оргеєве за 35 кілометрів від молдавської столиці.

Ініціатором і головним спонсором будівництва дитячого парку розваг виступив мер міста Оргеєв Ілан Шор, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

Читайте також: У Києві діти побили танцювальний рекорд

«Відкриття цього об'єкта свідчить про те, що ми власними силами в змозі побудувати такі парки розваг для дітей, які не поступаються за своєю красою європейським. Ми такий хочемо бачити Молдову, і такою зобов'язані її зробити», - заявив на відкритті парку Оргеєвський градоначальник.

У Молдові відкрився власний "Діснейленд" / Фото: Зінаїда Гурська, Укрінформ

На території парку, який займає площу в 20 тисяч квадратних метрів, розміщені ігрові майданчики, в тому числі для дітей-інвалідів, плавальні басейни та інші об'єкти розваг для дітей. Вхід в парк буде безкоштовним.

Відкриття парку було приурочене до Міжнародного Дня захисту дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-