У Тетерівській ОТГ на Житомирщині розробляють туристичний веломаршрут

У Тетерівській ОТГ на Житомирщині розробляють туристичний веломаршрут

Децентралізація
Укрінформ
У Тетерівській об’єднаній громаді розробляють туристичний веломаршрут, який з’єднає туристичні об’єкти громади у єдиний потік  та пролягатиме через фактично всі населені пункти ОТГ.

Про це повідомляє портал “Децентралізація".

“Ми об’єднали наші цікаві історичні та культурні пам’ятки в один маршрут та працюємо над тим, щоб тут з’явились туристи. Ми вже організовували декілька велопробігів із місцевими мешканцями по цьому маршруту, тепер 7 травня хочемо залучити велолюбителів із Житомира та сусідніх громад”, - заявила завідувач відділом культури та туризму Тетерівської ОТГ Валентина Дверник.

Велопробіг 7 травня стартуватиме в Житомирі. Далі велосипедисти поїдуть через містечко відпочинку “Грінвуд”, садибу “Кіт Баюн та Кривенька Качечка”, пейнтбольний клуб “skGRAD”, руїни палацу Терещенка, скеледром біля села Дениші, санаторій “Дениші”, меморіально-мінералогічний музей імені В.Г. Бондарчука, “Дуб Патріарх” - пам'ятку природи державного значення, Преображенський Тригірський монастир і до маєтку меценатів братів Дуриліних, що у селі Висока Піч.

“Такий велопробіг має привернути увагу туристів та громадськості до місцевих пам’яток, адже у невеличкій громаді є достатньо цікавих місць та об’єктів для відпочинку, подорожей та розвитку. Крім того, туристичний потенціал громади – це вагома частина економічної бази ОТГ”, - наголосив радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук.

Читайте також: ОТГ Київщини обговорили нові повноваження у сфері містобудування

Наразі фахівці громади працюють над розвитком та популяризацією туристичних об’єктів ОТГ та залучення інвестицій у розбудову відповідної інфраструктури. Зокрема є ідея відкриття кемпінгового містечка на березі річки Тетерів між селами Буки та Дениші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-