SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Фестивалі в старому замку розпочали туристичний сезон на Тернопільщині - 07.05.2018 10:43 — Новини Укрінформ
Фестивалі в старому замку розпочали туристичний сезон на Тернопільщині

Фестивалі в старому замку розпочали туристичний сезон на Тернопільщині

Фото
3132
Ukrinform
Два фестивалі - «Капусняк-фест» і «Вареник-фест» - у старому замку, що в Збаражі, відкрили цьогорічний туристичний сезон.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хотіли поєднати гастрономічний туризм із пізнавальним, історичним аспектом, які приваблюють на Тернопільщину багатьох екскурсантів, колективні групи та допитливих мандрівників. Окремі локації на замковій території розповідають і про гастрономічні традиції волинської, подільської частин Тернопільщини, Опілля, Придністер’я та фортифікаційні споруди у цих регіонах області», - розповів директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура.

У старому замку на Тернопільщині відкрили туристичний сезон/ Фото Олега Снітовського

Читайте також: Як на Херсонщині козаки туристичний сезон відкривали

Під час відкриття туристичного фестивалю збаразькі господині наліпили майже шість тисяч вареників та зварили кількасот літрів капусняку – улюбленої тутешньої страви.

Також у програмі свята, яке тривало до опівночі, були різноманітні майстер-класи народних умільців, лицарські бої на території старого замчища, фольклорно-етнографічні виставки та самобутні виступи аматорів фестивальної сцени.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-