На Миколаївщині визначили туроператора для нацпарку на Кінбурнській косі

На Миколаївщині визначили туроператора для нацпарку на Кінбурнській косі

903
Ukrinform
На Миколаївщині вперше проведено конкурс із визначення туроператора, який надаватиме послуги мандрівникам в рекреаційних пунктах Національного природного парку (НПП) «Білобережжя Святослава» (Кінбурнська коса).

Про це НПП «Білобережжя Святослава» повідомив на своїй сторінці в Facebook 

«Відбулося засідання спеціальної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання, які провадитимуть туристичну діяльність на 5 рекреаційних пунктах в межах території НПП «Білобережжя Святослава». Після обговорення та консультацій було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу ПП «Туристична компанія «Лідер–Тур». З нею укладуть договір терміном на 5 років», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що пропозиції надійшли від трьох туристичних фірм Миколаївщини. Всі вони надали повний пакет правовстановлювальних документів, представили свої досягнення й нагороди, презентували проекти розвитку рекреаційних пунктів в межах території НПП «Білобережжя Святослава».

Читайте також: «Миколаївські багами». Півострів між морем і лиманом

Під час вибору головного туроператора на рекреаційних пунктах члени комісії детально розпитували претендентів щодо сплати податків, як вони будуть вивозити тверді й рідкі відходи з місць перебування відпочивальників, чи планують залучати до роботи на рекреаційних пунктах місцевих жителів тощо.

Варто зазначити, що раніше відбулася презентація основних положень Проекту організації території нацпарку «Білобережжя Святослава». В ньому й було вказано п'ять рекреаційних пунктів, які можуть прийняти туристів через турагентства, які визначить спеціальна комісія на прозорих умовах. На іншій території парку ставити намети й проводити інші масові заходи заборонено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-