У Коростені розроблять патріотичні маршрути для туристів

У Коростені розроблять патріотичні маршрути для туристів

532
Ukrinform
У Коростені на Житомирщині під час семінару-тренінгу "Патріотичні екскурсії Коростенем" розроблять цікаві туристичні маршрути місцями подій Української революції 1917-1921 років.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів організатор семінару, засновник Всеукраїнської громадської ініціативи "Патріотичні екскурсії по Україні" Сергій Бахін.

"Наша мета – популяризувати патріотичні туристичні маршрути знаковими для української історії місцями та пам’ятками, які були занедбані в радянські часи. Щодо Коростеня – це древнє місто з цікавою історією, адже 100 років тому там затвердили Малий Герб України, потім ухвалили перехід на європейський час, а чого лише варті бої за його вузлову залізничну станцію. Коростень має асоціюватися не лише з княгинею Ольгою та дерунами, адже має досі незвідану самобутню історію", - зазначив Бахін.

Читайте також: Львів започаткує нові туристичні маршрути

Учасники тренінгу розроблятимуть патріотичні туристичні маршрути за допомогою додатку Google Maps важливими для Українського національного руху місцями. Усі напрацювання стануть основою для формування екскурсійних турів містом та розширення його туристичного потенціалу.

Семінар, у якому візьмуть участь науковці, музейні працівники, бібліотекарі, вчителі, студенти, триватиме у Коростені 19-20 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>