Тернопільщина відкрила туристичний сезон мандрівкою до старовинних замку та палацу

Тернопільщина відкрила туристичний сезон мандрівкою до старовинних замку та палацу

Укрінформ
Перша у квітні колективна мандрівка вихідного дня відкрила на Тернопільщині новий туристичний сезон.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook громадська організація "Туристична асоціація Тернопілля".

"Автобусна екскурсія Тернопіль – Збараж – Вишнівець - це унікальна мандрівка цікавими місцями та новими експозиціями Збаража та Вишнівця. Збараж цікавий замком XVII ст., який під час Визвольної війни 1648-1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка, та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що у Національному історико-культурному заповіднику "Збаразький замок" можна оглянути колекцію творів скульптора-різьбяра Володимира Лупійчука.

Унікальність його творів — в створенні художніх образів із цільного дерева, тому кожна робота — багатогранна, історично насичена, глибинна. Особливе місце в творчості майстра посідає шевченкіана.

Читайте також: Шукачі пригод змагалися у квесті «Тернопіль Потемки»

"А хто не бачив Вишнівця, той не бачив нічого" - так в давнину говорили про цю волинську красу. Вишнівецький палацово-парковий комплекс захоплює і вражає. Це - родинний маєток князів Вишневецьких, адже саме тут формувався героїчний характер першого гетьмана України, легендарного засновника козацької держави на Малій Хортиці — князя Дмитра (Байди) Вишневецького, про нескореність, мужність та звитягу якого й до наших днів дійшло багато легенд, переказів, поетичних і пісенних творів.

Відвідавши 1848 р. Вишнівець, Оноре де Бальзак назвав побачені палац і парк "малим Версалем". Нині до архітектурного ансамблю родинного гнізда Вишневецьких, що є складовою Національного заповідника "Замки Тернопілля", належить Вознесенська церква, залишки валів, бастіонів, мурів і садиба з палацом, огорожами, брамами XVIII ст., яка лежить у "зелених обіймах" старого парку XVIII-ХІХ ст.

Хоча мандрівка тривала лише один вихідний день, її організатори упевнені, що кожен з учасників отримав багато цікавих вражень від перебування у згаданих куточках Тернопільщини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-