Теплоходи української судноплавної компанії виконають влітку близько 100 круїзів

Теплоходи української судноплавної компанії виконають влітку близько 100 круїзів

Укрінформ
У період літньої навігації чотири теплоходи Українського Дунайського пароплавста відправляться в близько 100 круїзів.

Про це повідомляється на сторінці судноплавної компанії в Facebook

Зокрема, першим 14 квітня відкриє пасажирську навігацію теплохід "Молдавія". У 2018 році німецький туроператор BigXtra Touristik GmbH зафрахтував усі чотири пасажирські теплоходи ПрАТ "УДП". В середньому кожен виконає 25-26 круїзів.

Теплохід "Волга" в період з 28 квітня до 16 червня та з 18 серпня до 6 жовтня – на 14 круїзів зафрахтувала компанія BigXtra Touristik, а з 16 червня до 18 серпня – на 9 круїзів – австрійська компанія Donau Touristik GmbH. У цей період "Волга" виконуватиме круїзи для велотуристів.

Зазначається, що бронювання турів йде успішно: станом на кінець березня на теплохід "Молдавія" продано 3844 турів, на "Україну" – 3668, "Дніпро" – 2881, на теплохід "Волга" компанія BigXtra реалізувала 2028 турів, в Donau Touristik на 30 березня вже заброньовано 86% всіх кают.

Читайте також: Українське Дунайське пароплавство торік одержало 1,5 мільйона прибутку

В Українському Дунайському пароплавстві зазначають, що в міжнавігаційний період на пасажирських суднах відремонтовано й приведено до ладу пасажирські зони.

"Були виконані внутрішні роботи в пасажирській зоні, виготовлено меблі, проведено ремонт панелей, заміну палубного і килимового покриття на всіх пасажирських теплоходах. Також на теплоході "Молдавія" повністю відновлено каюти, які в травні 2017 року постраждали під час аварії", - повідомили в пароплавстві.

В ПрАТ "УДП" також зазначили, що за допомогою туристичних агентств зробили спробу організувати круїз для вітчизняних туристів, "однак через низьку платоспроможність старшого покоління українців, на яких розраховані тури, групу не вдалося сформувати".

Наразі Українське Дунайське пароплавство має намір залучити іноземних туристів в українську дельту Дунаю.

"Сподіваємося викликати інтерес іноземних туристів до дельти Дунаю і Ізмаїла, щоб рейси круїзних теплоходів Українського Дунайського пароплавства продовжити до України. А вже сьогодні проводимо переговори з фрахтівниками щодо навігації 2019 року, сподіваємося укласти контракти на більш вигідних для пароплавства умовах", - наголосив голова правління УДП Дмитро Чалий.

Фото: @Dmytro.Chalyj

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-