Луцьк оголосив набір до школи екскурсоводів

Луцьк оголосив набір до школи екскурсоводів

Укрінформ
У Луцьку почне діяти "Школа екскурсоводів" – проект фахової підготовки провідників-професіоналів, які супроводжуватимуть туристів і знайомитимуть їх з визначними пам'ятками міста. 

Триватимуть курси 2,5 місяці – впродовж квітня-червня 2018 року, повідомляє прес-служба Луцької міськради.

"Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з державним підприємством "Навчально-консультаційний центр по туризму", за підтримки Всеукраїнської асоціації гідів та ГО "Молодіжна платформа" започатковує проект фахової підготовки екскурсоводів для міста Луцька – Школа екскурсоводів. Головною метою є сприяння розвитку галузі туризму в Луцьку шляхом підготовки кваліфікованих кадрів для супроводу туристів", - йдеться в публікації.

За словами організаторів, результатом проведення Школи екскурсоводів буде підготовка групи фахівців туристичного супроводу за чинними туристичними маршрутами, а також створення нових оригінальних.

Екскурсоводи пройдуть теоретичну й практичну підготовку, вивчатимуть методичні прийоми проведення екскурсій, складання та калькуляції маршрутів, оволодіватимуть психологічними прийомами роботи з різними групами туристів, а також поглиблено вивчатимуть історію і пам'ятки Луцька. До закінчення навчання слухачі підготують "пакет екскурсовода" й авторську екскурсію.

Читайте також: Туристи розповіли, чим їх приваблює Луцьк

Зазначається, що після закінчення курсу слухачі отримають свідоцтво державного зразка за фахом "Екскурсовод", а також сертифікат управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Кандидати повинні мати базову або повну вищу освіту, знати хоча б одну іноземну мову.

Вартість навчання у школі екскурсоводів становить 2500 грн. Участь в програмі оплачується учасником на пільгових умовах: 1000 грн від вартості навчання компенсує управління туризму та промоції міста.

Реєстрація на курси здійснюється онлайн. Кількість місць обмежена. Відбір учасників выдбуватиметься на конкурсній основі. Прийом заявок триватиме до 6 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-