Галицький нацпарк хочуть збільшити на понад 300 гектарів

Галицький нацпарк хочуть збільшити на понад 300 гектарів

Укрінформ
В Івано-Франківській області Галицький національний природний парк (НПП) планують збільшити на 334 га за рахунок земель Калуського району.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

"Згідно з указом Президента, загальна площа Галицького національного природного парку повинна становити 12 159 га. Проте, наразі, не вистачає близько 334 га саме в Галицькому районі. Було запропоновано підготувати зміни до указу Президента щодо можливості збільшити площу за рахунок землі, яка відноситься до Калуського району. Мова йде про територію Войнилівської селищної ради та Перевозецької сільської ради", - йдеться в публікації.

Читайте також: Туристів на Тернопільщині чекатимуть нові природні заповідники

Зазначається, що для врегулювання ситуації з площею та межами Галицького НПП в облдержадміністрації створили робочу групу. Вона має за два тижні напрацювати дорожню карту для розширення нацпарку відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка "Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду".

Нагадаємо, Галицький національний природний парк створено 2004 року. Територія парку розміщена вздовж річки Дністер та  його приток: річок Лімниці, Лукви, Гнилої Липи. На території парку працює музей "Природа Землі Галицької" та Центр реабілітації диких тварин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-