У МЗС розповіли про найчастіші причини непропуску за безвізом

У МЗС розповіли про найчастіші причини непропуску за безвізом

3925
Укрінформ
На цей час приблизно 500 тисяч українців скористалися безвізом. Система працює нормально, кількість непропусків та неповернень незначна.

Про це розповів у Ризі кореспонденту Укрінформу директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

"На цей час безвізом успішно скористалися вже біля півмільйона громадян України. Система працює нормально. Кількість негараздів – непропуску, неповернення, перевищення терміну перебування невелика і не викликає жодних побоювань наших європейських партнерів", - сказав Погорельцев.

Читайте також: Безвізом вже скористалися майже півмільйона українців

За його словами, найбільш поширеними чинники, які призводили до непропуску - суто технічні. Це непідтвердження вказаної мети перебування, недостатнє фінансове покриття, перевищена норма дозволених днів перебування (90 днів зі 180), а також винесена раніше заборона на в’їзд якимось конкретним особам.

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев перебував 8-9 березня з офіційним візитом в Ризі, де проводив консульські консультації з колегами з Латвійської республіки.

"Проблемних питань в консульській сфері між Україною та Латвією немає. Наші консульські консультації були в розвиток домовленостей, досягнутих міністрами закордонних справ ", - зазначив Погорельцев.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-