Блакитний палац і винний склад: куди туристів поведе новий

Блакитний палац і винний склад: куди туристів поведе новий "розумний" маршрут

Укрінформ
Понад 30 архітектурних пам'яток Черкас претендують на те, щоб сформувати інноваційний туристичний маршрут містом.

Про це йшлося під час підписання Меморандуму про співпрацю в напрямку створення сприятливих умов для соціального, економічного та культурного розвитку міста Черкаси між Черкаською міськрадою та одним із мобільних операторів України, повідомляє прес-служба відомства. 

"Нині в Черкасах для створення розумного туристичного маршруту розглядають понад 30 архітектурних пам’яток. Серед них – Блакитний палац (колишній готель – "Слов’янський" на Хрещатику, 229), особняк Щербини (із 1978 року тут розміщується Палац одружень), Перша міністерська чоловіча гімназія (зараз тут розмістилося музичне училище імені С.С. Гулака-Артемовського), Будинок Летичевського (сьогодні це Будинок жалоби на бульварі Шевченка, 155), Казенний винний склад (зараз це один із корпусів Черкаського політехнічного технікуму на вулиці Надпільній, 226)", - йдеться в публікації.

У підписаному меморандумі визначено зобов’язання сторін щодо підготовки, запуску та підтримки туристичного маршруту, а також передбачено розвиток співпраці в залученні інноваційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури міста.

Читайте також: У Вінниці гідом для туристів стане мобільний додаток

Черкаси стануть шостим містом на мапі цього інтерактивного проекту. Такі маршрути вже є у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові. За словами розробників, у цих містах напрямки для прогулянок користуються неабиякою популярністю серед туристів та місцевих жителів.

Усі маршрути  прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-