Блакитний палац і винний склад: куди туристів поведе новий

Блакитний палац і винний склад: куди туристів поведе новий "розумний" маршрут

915
Укрінформ
Понад 30 архітектурних пам'яток Черкас претендують на те, щоб сформувати інноваційний туристичний маршрут містом.

Про це йшлося під час підписання Меморандуму про співпрацю в напрямку створення сприятливих умов для соціального, економічного та культурного розвитку міста Черкаси між Черкаською міськрадою та одним із мобільних операторів України, повідомляє прес-служба відомства. 

"Нині в Черкасах для створення розумного туристичного маршруту розглядають понад 30 архітектурних пам’яток. Серед них – Блакитний палац (колишній готель – "Слов’янський" на Хрещатику, 229), особняк Щербини (із 1978 року тут розміщується Палац одружень), Перша міністерська чоловіча гімназія (зараз тут розмістилося музичне училище імені С.С. Гулака-Артемовського), Будинок Летичевського (сьогодні це Будинок жалоби на бульварі Шевченка, 155), Казенний винний склад (зараз це один із корпусів Черкаського політехнічного технікуму на вулиці Надпільній, 226)", - йдеться в публікації.

У підписаному меморандумі визначено зобов’язання сторін щодо підготовки, запуску та підтримки туристичного маршруту, а також передбачено розвиток співпраці в залученні інноваційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури міста.

Читайте також: У Вінниці гідом для туристів стане мобільний додаток

Черкаси стануть шостим містом на мапі цього інтерактивного проекту. Такі маршрути вже є у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові. За словами розробників, у цих містах напрямки для прогулянок користуються неабиякою популярністю серед туристів та місцевих жителів.

Усі маршрути  прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-