Рівне запропонує туристам портал замість велоекскурсій

Рівне запропонує туристам портал замість велоекскурсій

1691
Укрінформ
Депутати Рівненської міської ради виділили 50 тисяч гривень на розроблення повноцінного інформаційно-туристичного порталу міста.

Про це повідомляє Rivne.Media

"Ці кошти попередньо передбачалися для закупівлі велосипедів для проведення велоекскурсій по Рівному. Втім, обговоривши усе з велоактивістами на чолі з Юрієм Ойсцюсем, спільно вирішили, що створення туристичного порталу є першочерговим завданням, адже він надаватиме набагато ширший спектр туристичних послуг", - йдеться в публікації.

За словами начальника міського управління культури і туризму Тараса Максименка, це не означає, що проведення велоекскурсій не буде реалізовано. Його відтермінують, а наразі усі сили спрямують на створення повномасштабного туристичного порталу міста.

Читайте також: Туристичний інфоцентр Рівного шукає креативних гідів

Розробити сайт  планують вже до початку квітня, коли буде запущена робота туристично-інформаційних офісів у місті.

Планується, що інформаційно-туристичний портал Рівного вміщуватиме всю необхідну туристам інформацію: туристичні маршрути, де можна поїсти, переночувати, куди сходити, визначні місця міста, як дістатися до тієї чи іншої точки тощо. За ідеєю ініціаторів ресурсу, турист, зайшовши на портал, має швидко і зручно знайти все, що його цікавить під час перебування у Рівному.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-