Дністровський каньйон і гастрономічний туризм: Прикарпаття назвало пріоритети на 2018-й

Дністровський каньйон і гастрономічний туризм: Прикарпаття назвало пріоритети на 2018-й

1697
Укрінформ
На Прикарпатті серед головних напрямків роботи у 2018 році будуть розвиток інфраструктури Дністровського каньйону та популяризація гастрономічного туризму.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

«У пріоритетних планах на 2018 рік – розвиток інфраструктури Дністровського каньйону, популяризація подієвого і гастрономічного туризму Прикарпаття та багато іншого», - йдеться в публікації.

За інформацією ОДА, за 11 місяців цього року Івано-Франківщину відвідали понад 2,2 млн туристів і екскурсантів. Туристичний збір за цей період – 3 млн грн, що становить 128% річного показника минулого року.

Читайте також: Клімкін хоче перезавантаження Карпатського єврорегіону

Нагадаємо, що Дністровський каньйон — глибока долина між кручами, утворена річкою Дністер, розташована на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Загальна довжина цього природного об'єкту становить близько 250 км. У 2008 році Дністровський каньйон було визнано одним із 7 природних чудес України. Торік Івано-Франківська обласна рада створила комунальне підприємство «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені героя України Сергія Дідича» з бюджетом у мільйон гривень для розвитку та збереження унікального природного комплексу вздовж Дністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-