Не з лякливих: попит українців на відпочинок у Єгипті збільшився вдвічі

Не з лякливих: попит українців на відпочинок у Єгипті збільшився вдвічі

Укрінформ
Попит українських туристів на відпочинок в Єгипті продовжує активно зростати, незважаючи на прийняття єгипетською владою рішення про продовження надзвичайного стану в країні.

Про це у коментарі журналісту Укрінформу повідомила керівник напряму «Єгипет» туроператора JoinUp! Катерина Артюх.

«На курортах Єгипту тільки в жовтні відпочило близько 40 тис. туристів JoinUP!, а з часу ухвалення даного рішення 4 липня понад 90 тис. туристів. Тому попит на курорти продовжує зростати, і за підсумками 2017 року до Єгипту ми відправимо близько 300 тис. українських туристів, що вдвічі більше, ніж 2016 року. Щонеділі вилітає 56 чартерів на курорти в Шарм-ель-Шейх, Хургаду і новий цього сезону курорт Марса-Аллам», - розповіла представник туроператора.

Вона підкреслила, що на даний час всі українські туристи знаходяться в цілковитій безпеці і відпочивають у курортних готелях Єгипту згідно з заброньованими турами.

Читайте також: У піраміді Хеопса знайшли потаємну кімнату

Як повідомлялося, парламент Єгипту в квітні схвалив тримісячний надзвичайний стан, який продовжив у липні, а потім у жовтні ще на три місяці.

У зв'язку з цим Міністерство закордонних справ України закликало громадян утриматися від поїздок до Єгипту протягом дії надзвичайного стану.

Як зазначили у МЗС, згадані застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, які дедалі частіше направляють терористичні акти проти цивільних осіб, враховуючи їх релігійну приналежність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-