Полем Полтавської битви прокладено туристичну QR-стежку

Полем Полтавської битви прокладено туристичну QR-стежку

Укрінформ
У Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» представили інформаційно-туристичний маршрут за допомогою QR-кодів «Доленосне поле європейської історії». 

Про це повідомляється на сайті Полтавської міської ради.

"За допомогою спеціальних антивандальних кам’яних табличок з QR-кодами прокладено маршрут епіцентром Поля Полтавської битви. Він поєднав сім локацій – різних за змістом та часом виникнення туристичних об’єктів показу – від ХVІІІ століття до ХХІ. Турист має можливість самостійно після знайомства з експозицією музею за допомогою смартфона чи планшета пройтися територією маршруту, отримати додаткову цікаву інформацію як про баталію, так і її наслідки", - йдеться в публікації.

Зокрема, серед об’єктів показу – Музей історії Полтавської битви, пам'ятник Петру І, братська могила царських воїнів, каплиця св. Петра і Павла, Сампсоніївська церква, перший музей Полтавської битви, ротонда вшанування пам’яті полеглих у Полтавській битві.

Читайте також: Біля Опішні з'явиться парк глиняних скульптур

Емблемою туристичного маршруту є підкова-смайлик. Найголовніша умова користування – наявність смартфона або планшета й інтернету, за допомогою якого турист потрапляє на веб-сайт «Полтава туристична».

За словами начальника відділу туризму та культурної спадщини міськради Віталія Павлова, нинішній маршрут не найбільший за своєю протяжністю, проте за змістовністю, насиченістю інформації – найбільш цікавий.

Варто зазначити, що перший інтернет-маршрут у Полтаві – «Стежка легенд» – з’явився у вересні 2015 року. Восени 2016-го його було доповнено трьома новими пам’ятками – літературно-меморіальними музеями В.Г.Короленка, Панаса Мирного та І.Котляревського. На сьогодні «Стежка легенд» об’єднує 23 найцікавіші культурні та історичні пам’ятки міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-