Туристів до Луцька приваблюватимуть тіньовою мапою

Туристів до Луцька приваблюватимуть тіньовою мапою

Укрінформ
У луцькому Центрі туристичної інформації та послуг презентували світло-тіньову мапу міста, що буде встановлено на головній пішохідній вулиці обласного центру.

Про це повідомляють Волинські новини.

"Ще до кінця літа на головній пішохідній вулиці міста Лесі Українки розміститься новий арт-об’єкт – металева конструкція, встановлена на опорах на висоті близько двох метрів, яка в тіньовій перспективі відображатиме частину карти Луцька", - йдеться в повідомленні.

Проект "Світло-тіньова мапа Луцька", авторами якого стали Марія Назарчук і Дмитро Авраменко, – один із переможців міського конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування.

«Ця карта не є інформативною. Це суто арт-об’єкт, який має стати особливою атракцією нашого міста, де люди зможуть сфотографуватися. У кожному місті є щось таке особливе, десь є гарні будинки. А ми у нашому місті хочемо зробити отаку річ», – розповіла Назарчук.

Читайте також: На Волині туристів кличуть до нічного лісу

За її словами, створення такої тіньової мапи в Україні відбувається вперше. На мапу буде нанесено символи, які позначатимуть основні туристичні "родзинки" міста.

Також передбачено розміщення поруч з інсталяцією лав чи інших місць для сидіння, щоб люди могли там відпочивати й проводити різні заходи.

Загалом у конкурсі проектів туристичного спрямування взяли участь близько 80 осіб.

"Була ідея долучити саме громадськість до творення туристичного образу нашого міста. Хотілося, щоб лучани самі долучалися і щось створювали, якісь елементи благоустрою, нові туристичні об’єкти, подавали ідеї проведення цікавих заходів у місті», – розповіла керівник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська.

Фото: Волинські новини

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-