Цуманська пуща манить туристів унікальним автомаршрутом

Цуманська пуща манить туристів унікальним автомаршрутом

3245
Ukrinform
Працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку "Цуманська пуща" розробили новий туристичний автомаршрут.

Про це повідомляє Нова Волинь із посиланням на прес-службу установи.

"Автомаршрут "Довкола Цуманської пущі" – кільцевий маршрут, який пролягає асфальтованими дорогами територією Ківерцівського району Волинської області та частково Рівненською областю. Мета його – познайомити українців із рідним краєм. Подорожуючі зможуть побачити як історико-культурні пам`ятки, так і мальовничі місця природи", - йдеться в публікації.

Зазначається, що протяжність маршруту, розрахованого на 1-2 дні, становить близько 200 км. Туристи можуть самостійно обрати пункти зупинки. Старт – із міста Луцька по трасі Луцьк-Рівне.

Читайте також: На Волині туристів кличуть до нічного лісу

Серед запропонованих маршрутом туристичних об’єктів - Петропавлівський костел 1460 року і замок Радзивилів бастіонного типу 1570 року в смт Олика, в'їздна брама в с. Залісоче XVII ст., гідрологічна пам'ятка природи "Гор’янівські джерела", замок князів Чорторийських 1475 року з мостом-віадуком у "Тунель закоханих" у Клевані, водосховище на річці Путилівка, комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення "Горинські крутосхили", музей волинського лісу та історико-природничий музейний комплекс в урочищі Лопатень тощо.

Маршрут опубліковано на сайті парку, там же містить інформація про кожну з 34 зупинок.

Творці маршруту зазначають, що його перевага – в рівновіддаленості від обласних центрів – Луцька та Рівного. До того ж його можна проїхати, не повторюючи дороги. Він розрахований на туристів, які не мають вдосталь часу для піших чи велоподорожей, або фізично не підготовлених до тривалих туристичних навантажень. Тому за 1-2 дні можна побачити максимально багато цікавинок, не виснаживши себе.

Фото: tunnel-of-love.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-