Іноземці взялися за відродження волинського музею

Іноземці взялися за відродження волинського музею

Укрінформ
Волонтери з України, Сербії, Франції, В’єтнаму, Німеччини, Японії, Туреччини та Польщі займаються благоустроєм Музею історії сільського господарства Волині – скансену, –   розташованого за 12 кілометрів від Луцька.

Загалом у Міжнародному волонтерському таборі «Старовинна Волинь – перехрестя культур» перебувають 13 волонтерів, повідомляє ВРДНСТУ.

Зазначається, що міжнародна акція покликана розповісти і українцям, і іноземцям про історичну спадщину Волині. Для волонтерів з нашої держави табір – можливість удосконалити свої знання іноземної мови. Молодь з інших країн приїхала, аби дізнатися більше про українців, традиції та побачити природу нашого краю.

"Японія з Україною мають досить близькі відносини, а тому я давно хотів побувати в Україні і побачити її зсередини. Працювати тут трішки важко через спеку, але робота ця для мене не нова, бо в Японії ми маємо рисові поля і робимо подібну роботу", - розповів учасник акції Таро.

Читайте також: Учасники свята на Волині пройдуть місцями Лесі Українки

Волонтери впродовж таборування, що триватиме до 12 серпня, планують відновити рекламні щити, побілити та замінити покриття будинків. Акція передбачає і відпочинок: майстер-класи з волинської вишивки, облаштування призьби волинської хати, оглядові екскурсії, приготування національних українських страв. Це дасть змогу іноземцям, впевнені організатори табору, доторкнутися до колориту українських традицій.

В експозиції музею, який відроджують учасники акції, можна побачити речі, що розповідають про виникнення землеробства та запровадження скотарства на Волині. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-