Чернігівець вирушив у 60-денну веломандрівку, щоб популяризувати внутрішній туризм

Чернігівець вирушив у 60-денну веломандрівку, щоб популяризувати внутрішній туризм

708
Укрінформ
Сьогодні 23-річний житель Чернігова, власник туристичного агентства Віталій Чернюк вирушив у 60-денну веломандрівку "Пізнай Україну!", організовану національним туристичним порталом Zruchno.Travel для популяризації подорожей країною.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Метою даного велотуру є не просто поїздка на велосипеді, а нагода показати кожному жителю України і, сподіваюся, міжнародному туристу, що в Україні є величезна кількість міст, сіл та інших населених пунктів, які обов’язково потрібно відвідати і побачити своїми очима всі архітектурні, природні та інші пам’ятки, про які більшість жителів нашої країни поки що і не чули", - сказав Чернюк напередодні старту проекту.

Він розповів, що за два місяці планує проїхати велосипедом близько 3 тис. км та відвідати понад 300 пам'яток у 10 областях України: Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Київській. Описувати побачене мандрівник буде у власному блозі, який викладатиме у соцмережах та на порталі Zruchno.Travel.

Стартував Чернюк від Катерининської церкви Чернігова. У дорогу його проводжали рідні, друзі та журналісти.

За інформацією з міської ради, веломандрівку "Пізнай Україну!" спрямовано на популяризацію внутрішнього туризму, пропаганду велоподорожей та формування культури подорожей країною загалом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-