«Карпатський трамвай» запропонував мандрівки для інвалідів-візочників

«Карпатський трамвай» запропонував мандрівки для інвалідів-візочників

Укрінформ
У селищі Вигода Івано-Франківської області «Карпатський трамвай» уперше повіз у подорож людей на інвалідних візках. Це стало можливим завдяки поповненню рухомого складу вузькоколійки.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор програми «Карпатський трамвай» Любомир Яцків.

«Сьогодні ми вперше веземо інвалідів-візочників. Безкоштовну подорож  вузькоколійкою запропонували для людей з обмеженими можливостями з Богородчан. Для цього ми зробили спеціальний вагон-льору, де є рухомі пандуси», - зазначив Яцків.

Він зауважив, що програма «Карпатський трамвай» постійно збільшує кількість туристів завдяки поповненню власного рухомого складу. Досі «Карпатський трамвай» катав туристів у двох відкритих вагонах та двох вагонах-кабріолетах. Торік почав курсувати VIP-вагончик на 29 місць. Тоді з’явився туристичний маршрут для дітей «Миколайко».

Відомо, що вперше програма «Карпатський трамвай» запрацювала 2003 року. Туристи отримали можливість щодня мандрувати вузькоколійкою з селища Вигода  через Ширковець, Старий та Новий Мізунь, Дубовий кут, Миндунок.

У 2016 році подорож на «Карпатському трамвайчику» здійснили понад 15 тисяч людей. Одночасно «Карпатський трамвай» може повезти у подорож близько 150 туристів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-