SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Одесі відкрито Стамбульський парк - 26.05.2017 14:57 — Новини Укрінформ
В Одесі відкрито Стамбульський парк

В Одесі відкрито Стамбульський парк

Фото
1202
Ukrinform
Стамбульський парк стане яскравою прикрасою української південної Пальміри.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко на відкритті в Одесі нового парку, повідомляє з місця події кореспондент Укрінформу.

"Україну і Туреччину єднає не лише Чорне море, але й спільні цілі та інтереси. До 20-річчя встановлення побратимських зв'язків Одеси з турецьким Стамбулом сьогодні ми відкриваємо Стамбульський парк в Одесі. Він стане яскравою прикрасою української південної Пальміри", - наголосив Порошенко.

Він нагадав, що угоду про побратимські зв'язки 1998 року підписав Реджеп Ердоган, який на той час був мером Стамбула.

Участь у церемонії відкриття парку також взяли мер Стамбульської метрополії Кадір Толмаш та міський голова Одеси Геннадій Труханов.

В Одесі відкрито Стамбульський парк

Стамбульський парк, який має стати одним із кращих у місті, створено поряд з Потьомкінськими сходами, на схилі Приморського бульвару, за підтримки турецької сторони.

Фото: Микола Лазаренко/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>