Державі повернули 1000 гектарів чорноморських пляжів

Державі повернули 1000 гектарів чорноморських пляжів

Укрінформ
Прокуратура повернула у власність держави вже 1000 гектарів земель на Чорноморському узбережжі Миколаївщини. Переважно це пляжі в зонах відпочинку Коблево та Рибаківка Березанського району.

Про це на брифінгу 13 квітня сказав прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прокуратура Миколаївської області повернула у власність держави вже 1000 гектарів земель на Чорноморському узбережжі Миколаївщини. Наразі триває процес знесення з цих земель незаконної забудови. Ми вже маємо 6 рішень суду з даного приводу», - сказав прокурор.

Він також зауважив, що подальша доля цих пляжів залежить від органів місцевого самоврядування. Саме вони можуть ухвалити рішення про зміну статусу земель, переведення їх до іншої категорії.

Дунас зазначив, що за незаконні дії по виділенню державних земель у приватну власність практично ніхто не понесе відповідальності, бо ці рішення приймалися депутатами гуртом, на сесіях. А в Україні не існує колективної відповідальності.

Більше того, за словами прокурора, наразі далеко не вся повернута громаді земля зареєстрована у відповідному реєстрі, як того вимагає закон. Для цього потрібні певні кошти. А їх у місцевих радах на ці цілі немає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-